Aktuálna ponuka: 3 alebo 6
Teraz sa môžete rozhodnúť Vy.
Vyberte si bonus podľa svojich potrieb pri kúpe ťahača F-MAX.

 

• Kabína MAX

• Prepínateľný výkon motora 450 a 500 k

• 12-stupňová automatizovaná prevodovka ZF Traxon

• Režim ECO+

• Služby ConnecTruck (mesačný poplatok 0 EUR)

• MaxCruise (sledovanie terénu, prediktívny tempomat)

• Adaptívny tempomat (s udržiavaním vzdialenosti od vozidla pred vami)

Reklamná ponuka má informačný charakter. Na vypracovanie konečnej ponuky je potrebná previerka bonity.Spoločnosť Delta-Truck s.r.o. vylučuje záväznosť reklamnej ponuky. Akcia sa nevzťahuje na už uzatvorené zmluvy a je dostupná pre limitovaný počet ťahačov Ford F-MAX objednaných najneskôr do 30. novembra 2022. Všetci zákazníci, ktorí si zvolia inú než 3-ročnú záruku, majú nárok na bezplatný prenájom jedného návesu na 6 mesiacov bez ohľadu na počet objednaných kusov. Na bezplatný prenájom návesu sa vzťahujú aktuálne VOP spoločnosti VIARENT (DELTA-TRUCK s.r.o.). Výbava návesu je daná a závisí od aktuálnych skladových zásob spoločnosti DELTA-TRUCK s.r.o. Náves bude odovzdaný po zaplatení celej kúpnej ceny ťaháča Ford F-MAX. Tieto ponuky nie je možné kombinovať. V prípade zvolenia 3-ročnej záruky zákazník nemá nárok na bezplatné používanie návesu na 6 mesiacov a naopak. V týchto objednávkach nie je možné uplatňovať iné akcie.
Vzbudili sme váš záujem?

Požiadajte o cenovú ponuku na ťahač Ford F-MAX!

Objednajte si vozidlo teraz a majte ho na dvore čím skôr.
+421 2 381 1 3673 KLIKNITE A POŽIADAJTE O CENOVÚ PONUKU!
Motor Ecotorq E6
Motor Ecotorq E6
Výsledok vlastného vývoja
Nový motor F-MAX ECOTORQ vyvíjaný firmou Ford Trucks ponúka maximálny výkon pri minimálnej spotrebe paliva za akýchkoľvek cestných podmienok. Výkon motora: 500 HP, krútiaci moment: 2500 Nm. Rôzne jazdné režimy, ako napr. Eco Mode a Power Mode, vám pomôžu s optimalizáciou spotreby pohonnej hmoty.
ConnecTruck
ConnecTruck
Systém pre riadenie flotily
Zistite všetko o svojich vozidlách jediným kliknutím! Pomocou systému ConnecTruck môžete vždy včas získať informácie o polohe a aktuálnom stave svojich vozidiel, nech ste kdekoľvek na svete.
Jazdný režim Eco+
Jazdný režim Eco+
Ekonomická jazda
Usporte viac, jazdite ekonomickejšie! V prípade potreby zapnutím jazdného režimu ECO+ znížte výkon svojho vozidla z 500 koní na 450 koní a usporte až 5 % nákladov za pohonné hmoty.
MaxCruise
MaxCruise
Prediktívny tempomat
Max Cruise vypočíta optimálnu rýchlosť motora a jazdy pre blížiace sa cestné podmienky a vy si môžete naplno vychutnať zážitok z jazdy.
Bez obmedzení
Bez obmedzení
Teraz s krátkou dodacou lehotou
Kto rýchlo dáva, dvakrát dáva – toto príslovie platí teraz obzvlášť v prípade spoločnosti Delta-Truck s.r.o., keďže slovenský dovozca Ford Trucks vie prijať objednávku na čoraz populárnejší ťahač F-MAX s dodacou lehotou už do troch mesiacov.
Big Truck
Big Truck
Big business, comfort & technology
Ford F-MAX nielen maximalizuje pohodlie vodiča, ale pomocou radu najmodernejších funkcií pomôže udržať vašu firmu v popredí.
NOVÝ VEĽKÝ
Ťahač Ford Trucks F-MAX

Prvý ťahač od Ford Trucks projektovaný špeciálne na diaľkové prepravné úlohy. Maximálne pohodlie, efektivita a vybavenosť, teda jedným slovom: F-MAX. Tím projektantov sa zameral predovšetkým na komfort pre vodiča, z čoho vznikol ťahač Ford F-MAX, disponujúci doteraz najpriestrannejšou a najpohodlnejšou kabínou. Po získaní ocenenia „Nákladné vozidlo roka 2019“ je Ford F-MAX je dostupný už aj v našej krajine – vďaka spoločnosti Delta-Truck s.r.o.

Spoznajte náš nový ťahač!

Ford Trucks F-MAX

Druh pohonu

4x2


Kabína

Megakabína široká 2,5 metra

Motor

Motor 12,7 L Ecotorq

Výkon motora

500 PS

Všetky detaily doteraz najpriestrannejšej kabíny Fordu slúžia pre zabezpečenie pohodlia vodiča.
Tichá a priestranná medzinárodná kabína
LED svetlomety
Multimediálny displej
790-litrová celková úložná kapacita
8“ displej palubnej dosky
Automatické klimatizačné zariadenie
Žiadosť o cenovú ponuku

Požiadajte o cenovú ponuku na F-MAX!

Objednajte si vozidlo teraz a majte ho na dvore čím skôr.
+421 2 381 1 3673 CENOVÁ PONUKA
Spoznajte ďalšie edície F-MAX!
Ford Trucks F-MAX Blackline
F-MAX Blackline
Víťaz ocenenia „Nákladné vozidlo roka“ sa teraz stal ešte výnimočnejším. Spoznajte model F-MAX Blackline vyrobený v limitovanej, očíslovanej sérii, v celkovom počte 250 ks!
Ďalšie informácie: F-MAX Blackline
Ford Trucks F-MAX L
Ford Trucks F-MAX L
Ford Trucks F-MAX L s 1350-litrovou palivovou nádržou sa osvedčí aj na najdlhších cestách. Keďže sa jej kapacita zvýšila až o 30 % v porovnaní so staršími ťahačmi Ford, zvládne prejsť až 5000 kilometrov na jednu nádrž, vďaka čomu môže odvážne čeliť akejkoľvek výzve v oblasti medzinárodnej prepravy. Zväčšený rázvor kolies ťahača F-MAX L zabezpečí jazdný komfort a jazdnú stabilitu
Ďalšie informácie: F-MAX L
bez výsledku
Vyhľadávanie