PREČÍTAJTE SI VIAC
Výrobný závod Ford v Otosan Inonu

Výrobný závod pokrýva vonkajšiu plochu 1,1 milióna m2 a vnútornú plochu 90 000 m2 a vyrába vysoko kvalitné nákladné vozidlá Ford Trucks a motory Ecotorq. Výrobný závod bol založený v roku 1982 a je jednou z hlavných hnacích síl miestnej ekonomiky vďaka ročnej výrobnej kapacite 15 000 nákladných vozidiel a ťahačov, 11 000 motorov Ecotorq, 65 000 motorov Transit puma, 140 000 zadných náprav Transit a 300 000 častí predných náprav Transit.

Kde je cesta, tam je Ford 

Tí, ktorí pracujú na cestách, sa môžu spoľahnúť na servis spoločnosti Ford Trucks, ktorá prevádzkuje 30 domácich predajných a servisných stredísk v takmer 50 zahraničných krajinách a na 3 kontinentoch, ktoré sa rozprestierajú v oblasti od Ruska po Turkménsko, východnú Európu, Afriku a Stredný východ. Nesieme Vaše bremeno po celom svete."

To správne miesto na rozvoj: Vývojová akadémia Ford Trucks

Akadémia, ktorá bola otvorená v roku 2015, spája kultúru a skúsenosti spoločnosti Ford Trucks s osobným rozvojom. Efektívnosť vzdelávania sa vždy zlepšuje prostredníctvom školení v triede, e-tréningu, obnovovacieho školenia, workshopových aplikácií a video tréningov. Odborná príprava je zameraná na individuálne potreby podľa úrovne odbornosti a vedomostí. Školenie moderujú skúsení interní a externí inštruktori, ktorí sú oboznámení s firemnou kultúrou spoločnosti Ford. Osobné školenia, výkony spôsobilosti a ich vplyv na výkonnosť sú monitorované prostredníctvom systému riadenia odbornej prípravy Ford (FODDERS).

Kapacita Vývojovej akadémie spoločnosti Ford

11 tried,

1 počítačové laboratórium

Konferenčná miestnosť

Viacúčelové zasadacie sály

 
bez výsledku
Vyhľadávanie