PREČÍTAJTE SI VIAC

Záruka na nové vozidlo 

Na vaše nové nákladné vozidlo Ford Trucks sa vzťahuje dvojroční záruka, úplne bez obmedzenia najazdených kilometrov. Všetky servisné, opravárenské a údržbárske práce sa vykonávajú podľa najvyšších štandardov. Navyše, ak sa rozhodnete predať vaše vozidlo Ford, záruku možno preniesť, čo je pre budúceho kupujúceho veľmi atraktívne.

Záruka 

V rámci záruky budú autorizovaní predajcovia Ford a autorizované servisné strediská Ford používať len originálne diely Ford. Iba originálne diely môžu zaručiť kvalitu a bezpečnosť, a preto naše servisné strediská zabezpečia, aby boli výkon a hodnota vášho vozidla zachované. Na diely spoločnosti Ford Automotive sa vzťahuje dvojročná záruka bez obmedzenia najazdených kilometrov. Ak sa objavia akékoľvek problémy v dôsledku výrobných porúch, asistenčné služby na cestách budú poskytnuté bezplatne.

Záruka na farbu a proti korózii

Záruka na farbu spoločnosti Ford chráni vaše vozidlo pred akýmikoľvek problémami s farbou vašej kabíny, ktoré mohli vzniknúť počas výroby. Vaše vozidlo Ford je chránené proti korózii pomocou záruky proti korózii karosérie vozidla Ford.                                    

Záruka na prevenciu proti korózii

Kabína a interiér vozidla Ford Trucks sú chránené pred koróziou po dobu troch rokov. Aby ste ju zachovali, musí sa vykonávať pravidelná údržba kapoty a farby vozidla Ford, ako je uvedené v protokole údržby.

(táto údržba sa vykonáva ako súčasť ročného servisu).

 
Popredajné služby
Starostlivosť a údržba
Starostlivosť a údržba
Údržbové balíky
Údržbové balíky
Manuály
Manuály
bez výsledku
Vyhľadávanie