Žiadosť o cenovú ponuku

Požiadajte o cenovú ponuku na komunálne vozidlá Ford Trucks!

Pre viac informácií zavolajte na nižšie uvedené telefónne číslo!
+421 2 381 1 3673 Žiadosť o cenovú ponuku
Výkon a pohodlie
Robí váš náklad ľahkým
Majstri na dlhej a kľukatej ceste si zaslúžia najsilnejšieho a najkomfortnejšieho spoločníka. Či už je to model 4x2, 6x2 alebo 8x2, séria cestných vozidiel Ford Trucks ponúka nekonečné možnosti.
PREZRIEŤ SI MODELY
Viac možností kabíny

Počas dlhej cesty žijete vo svojom kamióne. S kabínou na spanie, dennou kabínou, s vysokou a nízkou strechou sú ergonomické kabíny Ford Trucks navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym potrebám a zároveň ponúkali bezpodmienečný komfort na ceste.

 
Automatizovaný prevod

Predvída kopec alebo zákrutu skôr než vy a vyberie ideálny prevodový stupeň pre všetky podmienky. Režimy prepínania, ktoré zodpovedajú vašim potrebám, vám umožnia prevziať kontrolu nad vozidlom bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

 
Voliteľný intardér pomocnej brzdy

Vďaka hydraulickému intardéru máte pri jazde do kopca pocit, akoby ste išli po rovnom povrchu, hoci je vaše vozidlo naložené. Pomocná brzda sa aktivuje vždy, keď ju potrebujete, čím sa predĺži životnosť prevádzkových bŕzd.

 
Vzduchové zadné odpruženie

Komfort pri šoférovaní ako žiadny iný. Vzduchové zadné odpruženie zaisťuje pohodlie na dlhých cestách a umožňuje bezpečne preváťať aj tie najkrehkejšie náklady.

 

Viac než len kamión:
Výkonný a pohodlný spoločník
od A do B

STIAHNUŤ KATALÓG
Séria cestných vozidiel Ford Trucks:
Skráti cestu a odľahčí náklad
So správnymi vozidlami pre správnu prácu víťazíme na všetkých frontoch.
Mehmet Soylu - Majiteľ spoločnosti
bez výsledku
Vyhľadávanie