Väčšia úspora, väčšie pohodlie

Jazdite ďalej s rozšírenou palivovou nádržou F-MAX L – s kapacitou 1350 litrov. Na dlhších cestách tankujte v štátoch s nižšími nákladmi na pohonné hmoty a usporte viac na trasách dlhých niekoľko tisíc kilometrov. Vďaka rozšírenej palivovej nádrže F-MAX L sa môžete bez zastavenia dostať oveľa ďalej ako doteraz. Na jednu plnú nádrž dokážete prejsť viac ako 5000 kilometrov.

Úspora pri každej ceste...

Pneumatiky pre diaľkovú dopravu môžu znížiť spotrebu paliva aj o 4 %, takže každým jedným najazdeným kilometrom ušetríte ešte viac. Režimom jazdy Eco+ vozidla F-MAX môžete znížiť spotrebu paliva dokonca až o 5 %.

Bezpečné, komfortné cestovanie.

Užite si bezpečnejšiu a pohodlnejšiu jazdu – vďaka zväčšenému rázvoru kolies F-MAX, ako aj jeho lepšej ovládateľnosti a stabilite. Vypnutím funkcie Kick Down dokážete usporiť ešte viac pohonnej hmoty. Nakoľko v jednom vozidle sú k dispozícii dva motorové výkony, prispôsobením výkonu motora zaťaženiu a cestným podmienkam môžete ušetriť ešte viac. Pomocou trojstupňovej funkcie Max Cruise už žiadna cesta nebude výzvou. Prediktívny tempomat automaticky nastaví rýchlosť, aby optimalizoval spotrebu paliva podľa daných cestných podmienok.

Neobávajte sa svahov...

Funkcia Eco Roll na svahu automaticky preradí vozidlo do neutrálu, zvyšujúc tak efektivitu spotreby pohonných hmôt. Pre zaraďovanie prevodových stupňov pri nízkej rýchlosti vypnite režim Power Mode. Funkcia obmedzenia rýchlosti pri 85 km/h sa stará o to, aby ste šetrili palivom aj pri nastavení rýchlosti. Vozidlo neplytvá palivom ani pri voľnobehu vďaka funkcii 5-minútového automatického vypnutia

bez výsledku
Vyhľadávanie