FORD TRUCKS OTVÁRA ZASTÚPENIE V BELGICKU

Ford Trucks pokračuje vo svojej rozsiahlej expanzii naprieč západnou Európou. Spoločnosť robí odvážne kroky k tomu, aby splnila svoj cieľ a pokryla celý európsky kontinent. Po otvorení viacerých obchodných zastúpení naprieč západnou Európou teraz Ford Trucks vstupuje do druhej fázy svojej expanzie. Stavia na trhovom úspechu v Španielsku, Portugalsku a Taliansku a teraz vstupuje na trh v Belgicku, kde si za svojho oficiálneho distribútora vybrala spoločnosť Herman Noyens Trucks NV.

Viceprezident Ford Trucks Serhan Turfan zdôraznil, že spoločnosť zvyšuje svoje úsilie rozšíriť svoju distribučnú sieť v celej Európe a to aj napriek výzvam, ktoré priniesla pandémia: „Po úspechoch na našich súčasných trhoch teraz podľa plánu pokračujeme našu expanziu a rast v Európe. V rámci plnenia našich ambicióznych cieľov je našou prioritou vybudovať v Európe silnú stopu spoločnosti Ford Trucks, s našim silným produktovým portfóliom, dobrou obchodnou sieťou a širokým pokrytím servisnými službami s pridanou hodnotou. Naším cieľom je vytvárať pridanú hodnotu pomocou najefektívnejších dopravných riešení a konkurencieschopnou ponukou „celkových nákladov na vlastníctvo“. Veríme, že táto stratégia nám prinesie úspech na belgickom trhu, ktorý je jedným z kľúčových pre naše plány rastu v západnej Európe. Chceme v krajine čo najskôr dosiahnuť trhový podiel 5 %. Sme veľmi radi, že sme pri uvedení našich nákladných vozidiel na trh v Belgicku partnermi spoločnosti Herman Noyens Trucks NV. Herman Noyens Trucks NV má vďaka dlhoročnej spolupráci so značkou Ford dlhodobé vzťahy s kultúrou Ford a ťažkými úžitkovými vozidlami značky. Som si istý, že Herman Noyens Trucks NV bude našu značku zákazníkom v Belgicku reprezentovať najlepším možným spôsobom.“

Vstup na belgický trh je strategickým krokom spoločnosti Ford Trucks, ktorý zaručí silný, kontinuálny rast v celej Európe. S polohou v srdci Európy ponúka Belgicko veľké výhody. Vďaka svojej rozvinutej infraštruktúre  a prístupu do prístavu v Antverpách ponúka významné výhody pre logistické činnosti. Krajina tiež vyniká ako prosperujúci trh, ktorý je domovom mnohých medzinárodných organizácií. Sektor logistiky má v európskom hospodárstve významné postavenie a vlády v celej Európe ho označujú za prioritný sektor.

O spoločnosti Ford Trucks:

Ford Trucks je jedným z najväčších medzinárodných výrobcov ťažkých nákladných vozidiel na svete. Vyrábame rad vozidiel vrátane ťahačov, stavebných nákladných vozidiel a distribučných nákladných vozidiel s hmotnosťou nad 16 ton. Náš F-MAX ocenený titulom „Medzinárodné nákladné vozidlo roka 2019 (IToY)“ získal ohlas u kritikov a vysoký globálny dopyt. Úžitkové vozidlá Ford majú dlhodobú povesť kvalitných, spoľahlivých a efektívnych úžitkových vozidiel. Táto povesť je základom našej medzinárodnej produktovej stratégie. V spoločnosti Ford Trucks kombinujeme viac ako polstoročie skúseností z dizajnu a výroby s odbornými znalosťami v oblasti vývoja špecifických produktov pre každý trh, aby sme vytvorili hlavné komponenty našich vozidiel, vrátane ich inovatívnych nových motorov. V súčasnosti pôsobíme v Európe, na Strednom východe, v Afrike, Rusku a krajinách CIS a pokračujeme v rozširovaní našej medzinárodnej siete na troch kontinentoch. Státisíce nákladných vozidiel po celom svete vyrážajú každý deň na cesty s dôverou, ktorú poskytuje spoločnosť Ford. Viac informácií o spoločnosti Ford Trucks a jej globálnych produktoch nájdete na www.fordtrucks.sk.

bez výsledku
Vyhľadávanie