Spoločnosť Ford Trucks na IAA 2022 predstaví svoju cestu k nulovým emisiám

Spoločnosť Ford Trucks, víťaz prestížnej ceny IToY v Hannoveri so svojím modelom F-MAX v roku 2018, sa vracia na veľtrh IAA Transportation so svojím novým prekvapením na ceste k nulovým emisiám, technológiami a inováciami, ktoré ju posunú k svetovej konkurencii ako výrazného hráča vo výrobe, dizajne a vývoji produktov.

Jediná globálna značka ťažkých úžitkových vozidiel spoločnosti Ford, Ford Trucks, predstaví svoju aktuálnu pozíciu na poprednom svetovom veľtrhu mobility, dopravy a logistiky IAA Transportation 2022, ktorý sa uskutoční od 20. do 25. septembra 2022 v Hannoveri. Spoločnosť predvedie medzinárodne ocenený model F-MAX a predstaví svoj plán dopravných riešení s neutrálnymi emisiami CO2, ako aj nové špecifikácie a funkcie, ktoré zákazníkom značky Ford Trucks prinášajú technológie prepojenej mobility ponúkajúce väčšie pohodlie a vyššiu efektivitu.

Vychádzajúc z viac ako polstoročia skúseností a dynamického vývoja produktov v oblasti ťažkých nákladných vozidiel, spoločnosť Ford Trucks posunie svoje popredné postavenie, ktoré dosiahla v oblasti technológií novej generácie, na ďalšiu úroveň na veľtrhu IAA Transportation 2022 so svojimi novými variantmi produktov, plus aktualizovanými službami a technológiami a jej súčasným sortimentom produktov, ktorý bol uvedený na trh vo viac ako 40 krajinách.

Ford Trucks ponúka bezpečnejšie, rýchlejšie a efektívnejšie dopravné riešenia so svojimi „autonómnymi technológiami“
Diaľničný pilot 4. úrovne

Technológia „Highway Pilot“ úrovne 4, ktorú vyvinuli inžinieri Ford Trucks, ponúka nákladným vozidlám schopnosť vykonávať prepravné činnosti autonómne medzi logistickými centrami H2H (hub-to-hub). Nákladné vozidlá sú preto najdôležitejšími hráčmi v odvetví dopravy; ponúkne oveľa bezpečnejšiu, rýchlejšiu, lacnejšiu, ekologickejšiu a hlavne oveľa spoľahlivejšiu prepravu.

Technológia diaľkového riadenia

Technológia diaľkového riadenia; je prvou technológiou vyvinutou spoločnosťou Ford Trucks, ktorá operátorom umožňuje na diaľku sa pripojiť k autonómnemu vozidlu a prevziať riadenie v prípade neočakávaných udalostí alebo ľudskej kontroly počas autonómnej jazdy.

Autonómne spätné parkovanie / cúvanie

Ďalšia technológia, ktorej priekopníkom bola spoločnosť Ford Trucks; „Autonómne parkovanie pri spätnom chode“ je doplnková funkcia na dosiahnutie cieľa „Plne autonómnej jazdy“, kde je potrebné zaparkovať na nakladacej a vykladacej stanici.

Stánok Ford Trucks na IAA
Náš stánok nájdete v hale 21, A10
Umiestnenie: Hala 21 Číslo stánku: A10

Navštívte nás od 20. do 25. septembra na IAA Transportation 2022 v Hannoveri – denne od 9:00 do 18:00
Hannoverský veľtrh na Google Maps

bez výsledku
Vyhľadávanie