SPOLOČNOSŤ FORD TRUCKS PODPÍSALA DOHODU S TIP TRAILER SERVICES

V nadväznosti na úspech svojho nového ťahača F-MAX, držiteľa titulu International Truck of the Year, zvýšila spoločnosť Ford Trucks svoj cieľ rastu a podpísala dohodu so spoločnosťou TIP Trailer Services, aby rozšírila svoju popredajnú sieť v západnej Európe.

 

Po tom ako spoločnosť Ford Trucks začala svoje pôsobenie na Blízkom východe, v Afrike a Rusku, pokračuje v rýchlom budovaní novej dílerskej siete aj na európskom kontinente. Do konca roka 2020 totiž chce byť prítomná v 51 krajinách. Po medzinárodnom úspechu ťahača F-MAX, ktorý mal svetovú premiéru na veľtrhu IAA v Hannoveri a získal titul International Truck of the Year, dosiahla spoločnosť Ford Trucks ďalší významný míľnik a podpísala dohodu, ktorá rýchlym tempom zvýši počet jej servisných miest v západnej Európe.

Podľa dohody medzi Ford Trucks a TIP Trailer Services, vedúcim poskytovateľom popredajných služieb v západnej Európe, bude TIP poskytovať záručné opravy ako aj proaktívny servis pre vozidlá Ford Trucks v regióne. Vozidlá Ford Trucks budú tiež profitovať z cestnej asistenčnej služby, ktorú TIP poskytuje.

Viceprezident Ford Trucks, Serhan Turfan k tomuto partnerstvu povedal: “Na globálnej scéne Ford Trucks rýchlo rastie, ako spoločnosť spájajúca takmer 60 rokov skúseností vo výrobe nákladných vozidiel so schopnosťou vytvoriť špecifické produkty pre rôzne exportné trhy. Celosvetové ocenenie a uznanie modelu F-MAX, ktorý sme vybudovali od základov, bolo dôležitou hnacou silou, ktorá zvýšila ciele nášho rastu. K našim cieľom rastu na trhoch v západnej Európe bude významne prispievať kooperácia s TIP Trailer Services. Sme presvedčení, že táto spolupráca prinesie skvelé výsledky pre obe strany.“

Prevádzkový riaditeľ spoločnosti TIP Trailer Services, Paul Beadle povedal: “Sme veľmi potešení, že môžeme vstúpiť do tejto spolupráce a tešíme sa na to, že budeme môcť podporovať spoločnosť Ford Trucks na jej ceste v strategickom raste na západoeurópskom trhu. Veríme, že toto je skvelé partnerstvo pre obe strany a obom poskytne množstvo výhod. ”

O spoločnosti TIP Trailer Services

TIP Trailer Services je jednou z popredných spoločností zaoberajúcich sa predajom vybavenia a služieb pre nákladné vozidlá v Európe a v Kanade. Špecializuje sa na lízing, prenájom, údržbu a servis ako aj na služby z pridanou hodnotou, ktoré poskytuje zákazníkom z oblasti cestnej dopravy a logistiky v Európe a v Kanade. Svoje sídlo má v Amsterdame a svoje služby poskytuje v 102 pobočkách v 17 krajinách Európy a v Kanade. Viac o spoločnosti sa dozviete na www.tipeurope.com

 

O spoločnosti Ford Trucks

Ford Trucks je jedným z najväčších medzinárodných výrobcov nákladných vozidiel na svete. Vyrába rad nákladných vozidiel vrátane ťahačov a distribučných nákladných vozidiel nad 16 ton.

Osvedčená história úžitkových vozidiel Ford v oblasti kvality, životnosti a efektívnosti je základom medzinárodnej produktovej stratégie spoločnosti Ford Trucks. Spoločnosti Ford Trucks kombinuje viac ako polstoročné skúsenosti v oblasti dizajnu a výroby s odbornými znalosťami v oblasti vývoja produktov špecifických pre trh, aby navrhovala hlavné komponenty vozidiel vrátane úplne nových motorov.

V súčasnosti pôsobí vo východnej a strednej Európe, na Strednom východe, v Afrike, Rusku a SNŠ a naďalej rozširuje svoju medzinárodnú sieť na troch kontinentoch. Stovky tisíc vodičov nákladných vozidiel z celého sveta si každý deň sadá za volant s istotou, ktorú spoločnosť Ford poskytuje. Viac informácií o spoločnosti Ford Trucks a jej výrobkoch po celom svete nájdete na stránke www.fordtrucks.sk

bez výsledku
Vyhľadávanie