SPOLOČNOSŤ FORD TRUCKS EXPANDUJE DO LUXEMBURSKA, POSILŇUJE SVOJE POSTAVENIE V ZÁPADNEJ EURÓPE

S takmer 60-ročnými skúsenosťami v oblasti výroby nákladných vozidiel a vývoja produktov pre medzinárodné trhy spoločnosť Ford Trucks v súčasnosti rýchlo expanduje v západnej Európe. Spoločnosť svižným tempom napreduje k splneniu svojho cieľa, ktorým je zastúpenie na celkom kontinente.

Po tom, ako sa rýchlo za sebou otvorili predajné miesta spoločnosti Ford Trucks v západnej Európe, nasleduje krok, s ktorým prichádza druhá fáza expanzie. Po úspechu na trhoch v Španielsku, Portugalsku, Taliansku a najnovšie aj v Belgicku oznámila spoločnosť Ford Trucks, že GTTS bude jej oficiálnym distribútorom v Luxembursku, čím sa posilní jej postavenie v západnej Európe.

Serhan Turfan, viceprezident spoločnosti Ford Trucks, zdôraznil, že hlavnou prioritou spoločnosti Ford Truck je vybudovanie pevnej pozície v celej Európe a nadviazanie na súčasné úspechy: „Naším cieľom ako inovatívnej značky, ktorá načúva potrebám svojich zákazníkov pri každom novom produkte, ktorý vyvíjame, je pomáhať našim zákazníkom po celom svete riadiť ich podnikanie ziskovejšie tým, že im poskytujeme kvalitnú sieť predajcov a široký záber služieb s vysokou mierou kompetencií, a dosahovať vyššiu pridanú hodnotu pomocou najefektívnejších prepravných riešení. Vstup na luxemburský trh je strategicky významný krok, pretože nám umožňuje ponúkať a rozširovať naše služby na novom trhu. Vzhľadom na našu silnú prítomnosť v susedných krajinách nám to umožní aj konsolidovať našu prítomnosť v západnej Európe. V súvislosti so vstupom na luxemburský trh vidíme veľké príležitosti, keďže tu existuje vysoký dopyt po kvalitných službách v odvetví logistiky. Veľmi nás teší nadviazanie partnerstva so spoločnosťou GTTS, ktorá je v odvetví nákladných vozidiel veľmi dobre známa, aby sme mohli naše nákladné vozidlá po prvýkrát predstaviť v Luxembursku. Som presvedčený, že vďaka viac ako 30 rokom rozsiahlych skúseností v oblasti nákladných vozidiel a rodinným hodnotám bude spoločnosť GTTS reprezentovať našu značku zákazníkom v Luxembursku tým najlepší spôsobom.“

Príchod spoločnosti Ford Trucks do Luxemburska je konkrétny strategický krok na zaistenie trvalého a intenzívneho rastu v rámci celej Európy. Hospodárstvo Luxemburska, ktoré sa nachádza v srdci západnej Európy, zaznamenávalo v niekoľkých predchádzajúcich rokoch stabilný rast. Obchodovanie so susednými krajinami, napríklad s Nemeckom, Francúzskom, Belgickom, Talianskom, ako aj s ostatnými európskymi krajinami znamenalo neustálu potrebu prepravy nákladov. Zvyšujúci sa dopyt v odvetví elektronického obchodu spolu s rastúcim odvetvím maloobchodu a nadchádzajúcimi infraštruktúrnymi projektmi budú prispievať k rastu odvetvia obchodu a logistiky v Luxembursku.

O spoločnosti Ford Trucks:

Spoločnosť Ford Trucks je jedným z najväčších medzinárodných výrobcov nákladných vozidiel na svete. Vyrábame široký sortiment vozidiel vrátane ťahačov návesov, stavebných vozidiel a dodávkových nákladných vozidiel s hmotnosťou nad 16 ton. Náš model F-MAX, ktorý v roku 2019 získal ocenenie „Medzinárodný ťahač roka“, si vybudoval skvelú povesť a je po ňom vysoký globálny dopyt. Medzinárodná produktová stratégia spoločnosti Ford Trucks je založená na overenej kvalite, odolnosti a úspornosti úžitkových vozidiel Ford. V spoločnosti Ford Trucks spájame viac ako polstoročie skúseností v oblasti konštrukcie a výroby so znalosťami vývoja produktov pre konkrétne trhy, ktoré využívame pri návrhu hlavných komponentov našich vozidiel vrátane úplne nových motorov. V súčasnosti pôsobíme v Európe, na Blízkom východe, v Rusku a v Spoločenstve nezávislých štátov a pokračuje v rozširovaní našej medzinárodnej siete na troch kontinentoch. Stovky tisíc nákladných vozidiel po celom svete sa každý deň vydávajú na cestu s istotou, ktorú poskytuje značka Ford. Ďalšie informácie o spoločnosti Ford Trucks a jej produktoch v celosvetovom meradle nájdete na lokalite www.fordtrucks.sk.

bez výsledku
Vyhľadávanie