FORD TRUCKS SA SŤAHUJE DO NOVÝCH PRIESTOROV

Spoločnosť Delta-Truck s.r.o., výhradný zástupca značky Ford Trucks na Slovensku, sa sťahuje do nových priestorov. Svoje hlavné sídlo bude mať v Senci.

Značka Ford Trucks má na slovenskom trhu dlhodobé plány a tomu prispôsobila aj nové priestory v ktorých bude od konca júna 2019 pôsobiť. Príjemné prostredie, viac miesta a výborné zázemie poskytnú značke priestory v areáli spoločnosti Camion Servis, sídliacej na Poľnej 17 v Senci.

Obojstranná spokojnosť

Myšlienka spolupráce medzi Delta-Truck a Camion Servis sa zrodila už začiatkom roka 2019 a vďaka rovnakým hodnotám sa veľmi rýchlo posunula aj ku konkrétnym dohodám. Obe spoločnosti si rýchlo dohodli podmienky spolupráce, ktorá je výhrou pre obe strany. „Myšlienka na spoluprácu so spoločnosťou Ford Trucks prvý krát vznikla minulý rok na výstave IAA v Hannoveri, kde sme naživo videli nový model Ford F-Max. Ten nás oslovil parametrami a svojimi pro európskym výzorom. Následne sme oslovili spoločnosť Delta-Truck s.r.o. ako importéra značky Ford Trucks na Slovensku a začali sa rokovania, ktorými sme postupne dospeli k dohode,“ hovorí Tomáš Kriška, obchodný a marketingový manažér spoločnosti East West Logistik, ktorá je súčasťou Camion Servis.

Areál Camion Servis poskytuje značke Ford Trucks široké možnosti, vďaka ktorým dokáže rýchlo a efektívne plniť potreby svojich zákazníkov.  „Náš areál okrem výhodnej polohy priamo pri ceste poskytuje kompletné zázemie od pohodlného stráženého parkovania, umyvárky, servisu nákladných áut, tankovania AdBlue až po možnosť stravovania čo nakoniec malo pozitívny vplyv na zriadenie sídla Ford Trucks priamo u nás v Senci,“ vysvetľuje Tomáš Kriška.

Rokmi osvedčená kvalita

Camion Servis je v doprave známou značkou. Vznikla v roku 2004 ako logický krok pre stále sa rozširujúci vozidlový park spoločnosti East West Logistik a zvyšujúce sa nároky na servisnú činnosť. Už od svojho založenia rozvíjala servisné služby aj smerom k externým zákazníkom. Dnes je Camion Servis jeden z najväčších nezávislých servisov na západnom Slovensku a príchodom značky Ford Trucks bude už aj autorizovaným servisným bodom.

„Spoluprácu s Ford Trucks si ceníme, je to pre nás výzva. Doteraz sme pôsobili na trhu ako neautorizovaný servis nákladných a prípojných vozidiel. Teraz nám k tomu pribudla autorizácia na vozidlá Ford Trucks čo znamená, že je potrebné postupne zaškoliť zamestnancov a dovybaviť dielne potrebnou diagnostikou a náradím. V týchto dňoch už zapĺňame sklad náhradných dielov. Naďalej chceme pôsobiť aj ako servis pre všetky značky vozidiel a popri tom ruka v ruke rozvíjať všetky popredajné služby značky Ford Trucks, tak aby u nás zákazníci našli miesto s kvalitným zázemím a službami. Veríme, že nám v tom pomôže aj fakt, že sídlo spoločnosti je priamo u nás, čo nám poskytuje možnosť rýchlo reagovať a riešiť potreby zákazníkov,“ hovorí Tomáš Kriška.“

Oficiálny servis

„Značka Ford Trucks má na Slovensku dlhodobé a odvážne ciele. Usilovne pracujeme na ich napĺňaní a preto sme hľadali aj adekvátne priestory, ktoré budú zodpovedať našim požiadavkám a potrebám,“ odpovedá na otázku prečo sa rozhodli presťahovať obchodný a marketingový manažér značky Ford Trucks na Slovensku Jaroslav Šrol. „Camion Servis nám poskytol vhodné, reprezentatívne priestory a to tak pre administratívu a obchodné zastúpenie ako aj pre samotný servis. Ten je moderný, veľmi dobre vybavený a má svoju tradíciu. Rovnako je v areáli umývacia stanica, takže našim klientom budeme vedieť poskytnúť kompletné služby,“ dopĺňa Jaroslav Šrol.

Ford Trucks bude mať v areáli umiestnené aj svoje predvádzacie a skladové vozidlá. Priestory a areáli poskytnú značke výborné zázemie a jej zákazníkom ľahko dostupné, spoľahlivé a príjemné servisné miesto, kde dokážu rýchlo a efektívne vyriešiť všetky svoje požiadavky.

bez výsledku
Vyhľadávanie