Ford F-Max predstavený na Slovensku

Dňa 1. decembra na pravidelnom plenárnom zasadaní ČESMAD predstavila spoločnosť Ford Trucks nový ťahač F-Max, výhercu ocenenia Truck of the Year 2019, slovenským dopravcom. Zbrusu nový, a moderný ťahač s veľkým záujmom pritiahol zástupcov prepravných spoločností, ktorí na základe svojho prvého osobného stretnutia s vozidlom pochválili novinku.

 Wellness Hotel Chopok opäť 1. decembra 2018 privítal účastníkov plenárneho zasadnutia ČESMAD. Na tejto prestížnej udalosti sa zúčastnil aj Delta-Truck aby predstavila svoje aktivity a služby no predovšetkým nový ťahač Ford F-Max, ktorý je vo všetkých ohľadoch vhodný pre potreby medzinárodnej kamiónovej dopravy. Kompletne novovyvinuté vozidlo s výkonom 500 konských síl, priestrannou a vysokou kabínou, priestranným úložným priestorom, pohodlnými lôžkami, ergonomickým sedadlom vodiča, modernou prístrojovou doskou, pokročilým systémom podpory vodiča a plným sieťovým pripojením predstavuje najnovší štandard v tejto oblasti a vo všetkých smeroch najvyššiu úroveň v oblasti nákladnej dopravy.

Uznanlivé prvé dojmy z nákladného vozidla Ford F-Max

Na výročnom stretnutí ČESMAD sa zúčastnilo približne sedemdesiat slovenských dopravcov, ktorí si s veľkým záujmom sadali do vystaveného modrého ťahača Ford F-Max. Po krátkom osobnom zozámení poskytli veľmi pozitívnu spätnú väzbu o novinke a chválili okrem iného priestranný interiér a modernú palubnú dosku ako z osobného vozidla. V skutočnosti mnohí vyjadrili svoje želanie vyskúšať nové vozidlo. Z tohto dôvodu Delta-Truck od začiatku januára ponúka dopravcom F-Max v demoverziách na testovanie.

bez výsledku
Vyhľadávanie