0%
Automatizovaný prevod
Voliteľnou funkciou je pokročilá 12-stupňová automatická prevodovka s rôznymi jazdnými režimami. Každý režim je navrhnutý tak, aby za každých podmienok zabezpečil ideálny zážitok z jazdy.
Kolísavý režim
Kolísavý režim umožňuje vozidlu ľahko sa vrátiť späť, keď sa zasekne v ťažkých cestných podmienkach.
Sedadlo vodiča
Sedadlá v modeloch série stavebných vozidiel Ford Trucks ponúkajú optimálny komfort potrebný pre plynulú jazdu. Sedadlo vodiča je vybavené bedrovou opierkou, podrúčkami, vzduchovým odpružením a vykurovaním. Zaručuje pohodlie počas jazdy tým, že udržiava optimálnu polohu vodiča v sede.
Panel displeja a palubný počítač
Panel displeja a palubný počítač sa rozsvietia po zapnutí zapaľovania. Počas jazdy môže vodič vidieť všetky potrebné informácie. Niekoľko dôležitých informácií, ako je úroveň AdBlue, aktuálna spotreba paliva, priemerná rýchlosť a počítadlo vzdialenosti, sa nachádzajú v zornom poli vodiča. Tempomat a ergonomický prístrojový panel zaručujú ešte väčší komfort počas dlhých jázd.
Motorová brzda a intardér
Motorová brzda a ovládacia páka intardéra: prídavné brzdy môžu byť ovládané ručne, alebo nastavené na automatiku pre optimálny brzdný účinok.
Ergonomický prístrojový panel
Ergonomický prístrojový panel vybavený rádiom, A/C, kolísavým režimom (s automatickou prevodovkou), inteligentným systémom brzdenia a reguláciou kúrenia v kabíne je v ľahkom dosahu a poskytuje mimoriadnu bezpečnosť počas jazdy.
PTO jednotka
Nech je karoséria akákoľvek, vy velíte. Ergonomická PTO riadiaca jednotka vám umožňuje ľahko ovládať karosériu.
Zabudnite na prach a nečistoty na stavenisku a prezrite si sériu stavebných vozidiel 4142 sami.
Prezrite a vychutnajte si 360-stupňovú virtuálnu prehliadku exteriéru vozidla.
Preskúmajte.