0%
  Široké schody
  Širokouhlé spätné
  zrkadlá
  Výkonný mechanizmus
  vyklápania kabíny
  Palivová nádrž
  Externé odkladacie priestory
  Vnútorné odkladacie priestory
  Priehradky nad úrovňou hlavy a bočné priehradky môžu byť použité na rôzne účely.
  Automatizovaný prevod
  Všetky vozidlá na dlhé vzdialenosti sú vybavené pokročilou 12-stupňovou automatickou prevodovkou s rôznymi jazdnými režimami, ktoré poskytujú vyššiu palivovú úspornosť a výkon, ako aj ideálny a pohodlný zážitok z jazdy za každých podmienok.
  Sedadlo vodiča
  Sedadlá v modeloch série cestných vozidiel Ford Trucks ponúkajú optimálny komfort potrebný pre plynulú jazdu. Sedadlo vodiča je vybavené bedrovou opierkou, podrúčkami, vzduchovým odpružením a vykurovaním. Zaručuje pohodlie počas jazdy tým, že udržiava optimálnu polohu vodiča v sede.
  Panel displeja a palubný počítač
  Panel displeja a palubný počítač sa rozsvietia po zapnutí zapaľovania. Počas jazdy môže vodič vidieť všetky potrebné informácie. Niekoľko dôležitých informácií, ako je úroveň AdBlue, aktuálna spotreba paliva, priemerná rýchlosť a počítadlo vzdialenosti, sa nachádzajú v zornom poli vodiča. Tempomat a ergonomický prístrojový panel zaručujú ešte väčší komfort počas dlhých jázd.
  Motorová brzda a intardér
  Motorová brzda a ovládacia páka intardéra: prídavné brzdy môžu byť ovládané ručne, alebo nastavené na automatiku pre optimálny brzdný účinok.
  Ergonomický prístrojový panel
  Ergonomický prístrojový panel vybavený rádiom, A/C, kolísavým režimom (s automatickou prevodovkou), inteligentným systémom brzdenia a reguláciou kúrenia v kabíne je v ľahkom dosahu a poskytuje mimoriadnu bezpečnosť počas jazdy.
  Odkladacie priestory pod nohami
  Široká priehradka pod nohami pre extra skladovanie.
  Vyhrievanie kabíny
  Suché a vlhké vykurovacie telesá udržujú vo vašej kabíne správnu teplotu. Môžete ľahko regulovať teplotu z elektronickej riadiacej jednotky a vykurovať vozidlo aj vtedy, keď motor nefunguje.
  Slnečné clony a štíty
  Slnečné clony a štíty optimalizujú pohodlie a videnie vodiča počas jazdy počas dňa.
  Skladacia posteľ
  Pohodlné postele pre pohodlné cesty. Môžete si zapnúť svetlo na čítanie, aby ste si prečítali noviny, odpočívať na pohodlnom matraci a regulovať teplotu bez toho, aby ste vstali.
  Široké schody
  Urobte prvé kroky so sériou cestných vozidiel Ford Trucks na širokom a pevnom povrchu.
  Širokouhlé spätné zrkadlá
  Širokouhlé spätné zrkadlá uľahčujú parkovanie a zabezpečujú bezpečnosť počas jazdy.
  Výkonný mechanizmus vyklápania kabíny
  Výkonný mechanizmus vyklápania kabíny je voliteľný prvok, ktorý umožňuje ľahký prístup k motoru.
  Palivová nádrž
  Vďaka štandardnej 550-litrovej hliníkovej palivovej nádrži budete jazdíť na dlhé vzdialenosti bez toho, aby ste museli zastaviť kvôli tankovaniu.
  Externé odkladacie priestory
  Externé odkladacie priestory poskytujú odkladacie priestory navyše, ktoré vám umožnia bezpečne skladovať veci, ktoré nechcete nechávať v kabíne.
  ozrite sa na sériu cestných vozidiel 3242 skôr, než sa rozhodnete
  Pozrite a vychutnajte si 360-stupňovú virtuálnu prehliadku exteriéru vozidla.
  Preskúmajte.