0%
Vnútorné odkladacie priestory
Priehradky nad úrovňou hlavy a bočné priehradky môžu byť použité na rôzne účely.
Automatizovaný prevod
Všetky vozidlá na dlhé vzdialenosti sú vybavené pokročilou 12-stupňovou automatickou prevodovkou s rôznymi jazdnými režimami, ktoré poskytujú vyššiu palivovú úspornosť a výkon, ako aj ideálny a pohodlný zážitok z jazdy za každých podmienok.
Sedadlo vodiča
Sedadlá v modeloch série cestných vozidiel Ford Trucks ponúkajú optimálny komfort potrebný pre plynulú jazdu. Sedadlo vodiča je vybavené bedrovou opierkou, podrúčkami, vzduchovým odpružením a vykurovaním. Zaručuje pohodlie počas jazdy tým, že udržiava optimálnu polohu vodiča v sede.
Panel displeja a palubný počítač
Panel displeja a palubný počítač sa rozsvietia po zapnutí zapaľovania. Počas jazdy môže vodič vidieť všetky potrebné informácie. Niekoľko dôležitých informácií, ako je úroveň AdBlue, aktuálna spotreba paliva, priemerná rýchlosť a počítadlo vzdialenosti, sa nachádzajú v zornom poli vodiča. Tempomat a ergonomický prístrojový panel zaručujú ešte väčší komfort počas dlhých jázd.
Motorová brzda a intardér
Motorová brzda a ovládacia páka intardéra: prídavné brzdy môžu byť ovládané ručne, alebo nastavené na automatiku pre optimálny brzdný účinok.
Ergonomický prístrojový panel
Ergonomický prístrojový panel vybavený rádiom, A/C, kolísavým režimom (s automatickou prevodovkou), inteligentným systémom brzdenia a reguláciou kúrenia v kabíne je v ľahkom dosahu a poskytuje mimoriadnu bezpečnosť počas jazdy.
Odkladacie priestory pod nohami
Široká priehradka pod nohami pre extra skladovanie.
Vyhrievanie kabíny
Suché a vlhké vykurovacie telesá udržujú vo vašej kabíne správnu teplotu. Môžete ľahko regulovať teplotu z elektronickej riadiacej jednotky a vykurovať vozidlo aj vtedy, keď motor nefunguje.
Slnečné clony a štíty
Slnečné clony a štíty optimalizujú pohodlie a videnie vodiča počas jazdy počas dňa.
Skladacia posteľ
Pohodlné postele pre pohodlné cesty. Môžete si zapnúť svetlo na čítanie, aby ste si prečítali noviny, odpočívať na pohodlnom matraci a regulovať teplotu bez toho, aby ste vstali.
Pozrite sa na sériu cestných vozidiel 3242 skôr, než sa rozhodnete.
Pozrite a vychutnajte si 360-stupňovú virtuálnu prehliadku exteriéru vozidla.
Preskúmajte.