0%
  Bezpečnostné systémy
  Široké kroky a osvetlenie schodov
  Širokouhlé spätné
  zrkadlá
  Výkonný mechanizmus
  vyklápania kabíny
  Palivová nádrž
  Vnútorné odkladacie priestory
  Jednoducho prístupné odkladacie priestory uľahčujú život počas jazdy.
  Dvojité sedadlo pre cestujúcich
  Dvojité sedadlo pre cestujúcich je voliteľné v sérii cestných vozidiel. Poskytuje cestujúcim pohodlné a bezpečné zážitky z cesty.
  Sedadlo vodiča
  Sedadlá v modeloch série cestných vozidiel Ford Trucks ponúkajú optimálny komfort potrebný pre plynulú jazdu. Sedadlo vodiča je vybavené bedrovou opierkou, podrúčkami, vzduchovým odpružením a vykurovaním. Zaručuje pohodlie počas jazdy tým, že udržiava optimálnu polohu vodiča v sede.
  Panel displeja a palubný počítač
  Panel displeja a palubný počítač sa rozsvietia po zapnutí zapaľovania. Počas jazdy môže vodič vidieť všetky potrebné informácie. Niekoľko dôležitých informácií, ako je úroveň AdBlue, aktuálna spotreba paliva, priemerná rýchlosť a počítadlo vzdialenosti, sa nachádzajú v zornom poli vodiča. Tempomat a ergonomický prístrojový panel zaručujú ešte väčší komfort počas dlhých jázd.
  Motorová brzda
  Ovládacia páka pre motorovú brzdu: predlžuje životnosť prevádzkovej brzdy a poskytuje optimálny brzdný účinok v núdzových situáciách.
  Ergonomický prístrojový panel
  Ergonomický prístrojový panel vybavený rádiom, A/C, kolísavým režimom (s automatickou prevodovkou), inteligentným systémom brzdenia a reguláciou kúrenia v kabíne je v ľahkom dosahu a poskytuje mimoriadnu bezpečnosť počas jazdy.
  Bezpečnostné systémy
  Elektronické systémy zvyšujú bezpečnosť: pokročilý systém núdzového brzdenia (AEBS) je voliteľná funkcia, ktorá poskytuje mimoriadnu bezpečnosť počas ťažkého brzdenia, zatiaľ čo systém varovania pred opustením jazdného pruhu (LDWS) pomáha zabrániť neúmyselnému opusteniu jazdného pruhu.
  Široké kroky a osvetlenie schodov
  Urobte prvé kroky v sérii cestných vozidiel Ford Trucks na širokom a pevnom povrchu.
  Širokouhlé spätné zrkadlá
  Širokouhlé spätné zrkadlá uľahčujú parkovanie a zabezpečujú bezpečnosť počas jazdy.
  Palivová nádrž
  Vďaka štandardnej 350-litrovej hliníkovej palivovej nádrži budete jazdíť na dlhé vzdialenosti bez toho, aby ste museli zastaviť kvôli tankovaniu.
  Pozrite si robustnú a spoľahlivú verejnú sériu 1833 skôr, než sa rozhodnete.
  Prezrite a vychutnajte si 360-stupňovú virtuálnu prehliadku exteriéru vozidla.
  Preskúmajte.