0%
Vnútorné odkladacie priestory
Jednoducho prístupné odkladacie priestory uľahčujú život počas jazdy.
Dvojité sedadlo pre cestujúcich
Dvojité sedadlo pre cestujúcich je voliteľné v sérii cestných vozidiel. Poskytuje cestujúcim pohodlné a bezpečné zážitky z cesty.
Sedadlo vodiča
Sedadlá v modeloch série cestných vozidiel Ford Trucks ponúkajú optimálny komfort potrebný pre plynulú jazdu. Sedadlo vodiča je vybavené bedrovou opierkou, podrúčkami, vzduchovým odpružením a vykurovaním. Zaručuje pohodlie počas jazdy tým, že udržiava optimálnu polohu vodiča v sede.
Panel displeja a palubný počítač
Panel displeja a palubný počítač sa rozsvietia po zapnutí zapaľovania. Počas jazdy môže vodič vidieť všetky potrebné informácie. Niekoľko dôležitých informácií, ako je úroveň AdBlue, aktuálna spotreba paliva, priemerná rýchlosť a počítadlo vzdialenosti, sa nachádzajú v zornom poli vodiča. Tempomat a ergonomický prístrojový panel zaručujú ešte väčší komfort počas dlhých jázd.
Motorová brzda
Ovládacia páka pre motorovú brzdu: predlžuje životnosť prevádzkovej brzdy a poskytuje optimálny brzdný účinok v núdzových situáciách.
Ergonomický prístrojový panel
Ergonomický prístrojový panel vybavený rádiom, A/C, kolísavým režimom (s automatickou prevodovkou), inteligentným systémom brzdenia a reguláciou kúrenia v kabíne je v ľahkom dosahu a poskytuje mimoriadnu bezpečnosť počas jazdy.
Pozrite si robustnú a spoľahlivú verejnú sériu 1833 skôr, než sa rozhodnete.
Prezrite a vychutnajte si 360-stupňovú virtuálnu prehliadku exteriéru vozidla.
Preskúmajte.